Vi har fået ny webshop, brug venligst glemt kodeord funktionen for at modtage dit nye kodeord.

Leitz Ergo

Side 1 af 1
12 Produkter
Håndledsstøtte, Leitz Ergo 71x437mm, grå
262,52 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Laptop stand, Leitz Ergo, grå
208,70 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Laptop stand, Leitz Ergo, grå
299,37 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Laptop stand, Leitz Ergo, grå
311,18 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Siddepude, Leitz Ergo, grå
396,57 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Laptop riser, Leitz Ergo COSY, hvid
290,64 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Musemåtte, Leitz Ergo, grå
231,79 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Ståstol, Leitz Ergo, COSY, blå
1.665,97 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Balancebold, Leitz Ergo, 55cm.anti-rul grå
612,78 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Balancebold, Leitz Ergo, 75cm.anti-rul grå
879,81 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Hævesænkebord, Leitz Ergo 700x1200, hvid
3.332,66 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Hævesænkebord, Leitz Ergo 800x1400, hvid
3.756,31 kr. ex. moms
På lager
  Vælg antal
Side 1 af 1
12 Produkter

Vi bruger cookies!

Cookies er nødvendige for at få FullOffice til at fungere, samt vi bruger cookies til at give dig en god oplevelse og til at indsamle statistik, der kan være med til at forbedre brugeroplevelsen. Hvis du klikker videre på https://fulloffice.dk/, accepterer du samtidig vores cookiepolitik. Læs mere>>
Kontakt
placeholder

Ring til os - hør hvad vi kan
gøre på prisen.

Har du spørgsmål eller brug
for hjælp, tager vi gerne en
snak.

+45 707 707 77